امداد خودرو شهرضا

0913-920-2427
0916-280-2472
0930-201-1738

امداد خودرو شهرضا و یدک کش شهرضا

امداد خودرو سلامت شهرضا با بیش از دو دهه تجربه در زمینه امداد رسانی جاده ای و خدمات یدک کشی انواع خودرو های سواری، وانت، کامیونت و کامیون، با تجهیزات تخصصی و ماشین های پیشرفته یدک کش آماده امداد رسانی به هم میهنان عزیز در مسیر های منتهی به شهرضا شامل مسیر شیراز شهرضا، اصفهان شیراز، اصفهان شهرضا، سمیرم شهرضا، دهاقان شهرضا، مبارکه شهرضا، بروجن شهرضا، دهاقان بروجن، دهاقان مبارکه، گلشن شهرضا، منظریه شهرضا و روستا های منتهی به شهرضا می باشد.
امداد خودرو سلامت شهرضا به صورت شبانه روزی، خصوصا در ایام تعطیل اماده پاسخگویی و امداد رسانی به هم میهنان عزیز می باشد. پرسنل امداد خودرو سلامت به صورت 24 ساعته در کلیه مسیرها حضور و در اسرع وقت جهت امداد خودرو و یاری رسانی به شما عزیزان به محل اعزام می شوند امداد رسانی به خودرو ها با حفظ کلیه شرایط ایمنی و تخصصی در اسرع وقت و کسب رضایت متقاضیان مهمترین هدف مجموعه امداد خودرو سلامت می باشد.

یدک کش و امداد خودرو سلامت شهرضا

یکی از دغدغه های افراد هنگام بروز حادثه حمل مطمئن وسیله نقلیه به پارکینگ و یا به تعمیرگاه بوده که تیم حمل خودرو سلامت با اشراف کامل به واحدهای مختلف تعمیرگاهی و پارکینگ ها در سراسر استان به مشتریان جهت برطرف نمودن مشکل، ارائه مشاوره می نماید. همچنین گروه یدک کش خودرو سلامت با در اختیار داشتن تجهیزات تخصصی جهت حمل خودرو آسیب دیده این اطمینان را می دهند که خودرو بدون کوچکترین آسیب دیدگی در زمان حمل و امداد از مبدا به مقصد انتقال یابد.

حمل خودرو با جرثقیل

گاهی ممکن است خودرو در سانحه واژگون شده یا در چاله و پرتگاه سقوط کند، بازگرداندن خودرو به مسیر اصلی قطعا در چنین شرایطی با یدک کش معمولی امکان پذیر نمی باشد. خودرو های مجهز به جرثقیل امداد خودرو سلامت ضمن حمل انواع خودرو به تمام نقاط کشور این امکان را فراهم نموده تا خودرو به صورت کامل به مسیر جهت حمل و یا ادامه مسیر منتقل گردد

حمل خودرو با جرثقیل

حمل و یدک کش خودرو های خارجی و ایرانی

خودرو های خارجی با توجه به مکانیزم هماهنگ موتور با چرخ ها و همچنین وزن بیشتر آن ها نسبت به خودرو های ایران خودرو، سایپا، مدیران خودرو از حساسیت بیشتری برای حمل برخوردار می باشند. امداد سلامت با قابلیت حمل انواع خودرو های ایرانی و خارجی و اشراف کامل به فیزیک خودرو های مذکور آماده خدمت رسانی و حمل انواع خودرو به تمام نقاط کشور می باشد.

حمل و یدک کش خودرو های خارجی و ایرانی

امداد خودرو و یدکش اصفهان شهرضا – شهرضا اصفهان

یکی از محور های اصلی و پر تردد استان اصفهان، محور ارتباطی شهرستان شهرضا به مرکز استان یعنی اصفهان می باشد. امداد خودرو و گروه حمل و یدک کش خودرو سلامت شهرضا با اشراف کامل به جغرافیای مسیر، به صورت 24 ساعت اماده امداد رسانی در این محور می باشد.

امداد خودرو و یدکش مبارکه شهرضا – شهرضا مبارکه

مسیرهای مواصلاتی بین شهرستان های مبارکه و شهرضا استان اصفهان، شامل مسیر شهرضا اصفهان تا پلیس راه اصفهان و سپس مبارکه، شهرضا شهرستان دهاقان و سپس مبارکه که این مسیر طولانی ترین مسیر بوده، و مسیر مستقیم شهرضا مبارکه که از منطقه گردنه پوده عبور کرده و به جنوب شهرستان مبارکه ختم می گردد. امداد خودرو سلامت ضمن اشراف کامل به جغرافیای مسیر شهرضا مبارکه، در کلیه محور های مواصلاتی این دو شهرستان خدمات، حمل خودرو، حمل با جرثقیل، یدک کش و امداد خودرو را ارائه می نماید.

امداد خودرو و یدکش دهاقان شهرضا – شهرضا دهاقان

شهرستان دهاقان در 23 کیلومتری شهرضا واقع شده است. شهر گلشن در مسیر این دو شهرستان قرار دارد. کلیه خدمات امداد رسانی در این محور توسط امداد خودرو سلامت ارائه می گردد

امداد خودرو و یدکش سمیرم شهرضا – شهرضا سمیرم

سمیرم بعنوان شهرستان جنوب غرب استان اصفهان در فاصله 80 کیلومتری از شهرستان شهرضا واقع شده است. در این مسیر کوهستانی روستاهای زیادی وجود دارد. همچنین یکی از مسیر های اصلی عبور عشایر می باشد. امداد رسانی با توجه به بعد مسافت و شرایطی اقلیمی محور سمیرم شهرضا توسط پرسنل کار آزموده امداد خودرو سلامت شهرضا به متقاضیان ارائه می گردد.

حمل انواع خودرو به تمام نقاط کشور

امداد خودرو و یدک کش شهرضا با قایلیت حمل انواع خورو به تمام نقاط کشور، با جرثقیل حمل خودرو و ماشین های یدک کش، به صورت شبانه روزی در خدمت متقاضیان عزیز می باشد.

مکانیکی و تعمیرات سیار خودرو در محل

انجام کلیه تعمیرات غیر اساسی و رفع عیب های قابل انجام در محل توسط تیم مکانیکی امداد خودرو سلامت شهرضا در سراسر مسیر های درون شهری و برون شهری، در اسرع وقت و کمترین هزینه؛

امداد خودرو و یدکش شیراز شهرضا – شهرضا شیراز

جاده شهرضا شیراز بعنوان یکی از شاهراه های کریدر شمال جنوب کشور می باشد. شهرستان شهرضا در مسیر این محور واقع شده است. پرسنل امداد خودرو و یدک کش سلامت ضمن استقرار در این مسیر پر تردد آماده امداد رسانی به هم میهنان عزیز می باشد.

شماره یدک کش و امداد خودرو در شهرضا

شماره تماس امداد خودرو – شماره تماس یدک کش

امداد خودرو سلامت شهرضا به صورت 24 ساعته در کلیه ایام هفته خصوصا روزهای تعطیل آماده امداد رسانی به همیهنان عزیز بوده جهت ارتباط با تیم امداد خودرو سلامت و کسب مشاوره رایگان با شماره های 09139202427 – 09132802472 – 09302011738 ارتباط برقرار نمایید.

هزینه یدک کش خودرو – هزینه امداد خودرو

هزینه خدمات امداد خودرو از جمله یدک کشی، حمل و نقل، جا به جایی به عواملی متعددی همچون، بعد مسافت، نوع ماشین یدک کش، نوع خودرو آسیب دیده به لحاظ وزن و ابعاد، تجهیزات اختصاصی امداد رسانی لازم و ... بستگی دارد. امداد خودرو سلامت با قیمتی مقرون به صرفه به مشتریان عزیز خدمت رسانی می نماید.

امداد خودرو شهرضا | یدک کش شهرضا | مکانیک سیار شهرضا

طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ نمووب