امداد خودرو شهرضا

0913-920-2427
0916-280-2472
0930-201-1738
پنچرگیری سیار شهرضا

پنچرگیری سیار شهرضا

Shareza Car tire puncture

امداد خودرو شهرضا با ارائه خدمات پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک سیار امداد زاپاس و تعمیرات زاپاس در محل حادثه سفر را برای شما آسان نموده، شماره تماس امداد خودرو شهرضا 09302011738

پنچرگیری سیار شهرضا

امداد خودرو شهرضا با ارائه خدمات پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک سیار در محل حادثه سعی دارد مشکل شما را در کمترین زمان ممکن رفع نماید. امداد خودرو شهرضا با نیروهای کارآمد و حرفه ای در تمام طول شبانه روز به صورت 24 ساعته آماده  خدمت رسانی به شما رانندگان عزیز می باشد و همواره می‌کوشد تا پس از تماس شما در اسرع وقت با بهترین امکانات خود را به شما رسانده و خدماتی از جمله: تعویض لاستیک سیار، پنچرگیری سیار، امداد زاپاس و تعمیرات زاپاس در محل را ارائه نماید. امداد خودرو شهرضا پس از بررسی دقیق و تعمیر ماشین شما، در صورت نیاز خودرو شما را به نزدیکترین و بهترین آپاراتی و یا تعمیرگاه می‌رساند.

اگر هنگام رانندگی متوجه علائم مانند: سفت شدن فرمان اتومبیل، لغزش و یا منحرف شدن ماشین به چپ و راست شدید، نشان دهنده کم باد شدن، پنچری و یا حتی ترکیدگی لاستیک خودرو است. در این مواقع ابتدا خودرو را به آرامی نگهدارید و سپس با شماره امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید تا در کمترین زمان درکنار شما باشیم.

 

پنچر گیری سیار شهرضا

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09302011738 - 09162802472 - 09139202427

 

تعویض لاستیک سیار

یکی از مهمترین و اساسی‌ترین اجزای خودرو، لاستیک است، به طوری که در صورت نبود یا پارگی و یا پنچر شدن لاستیک، خودرو متوقف می‌شود و برای رفع این نواقص بهترین برقراری تماس با امداد خودرو شهرضا می‌باشد. تیم پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک سیار امداد خودرو در محل حادثه حاضر شده و نواقص را برطرف می‌نماید.

از این رو برای جلوگیری از بروز چنین عواملی بهتر است در انتخاب لاستیک خودرو دقت کنید و بهترین لاستیک موجود را برای خودروی خود تهیه نمایید. در کاتالوگ هر خودرو، مشخصات لاستیک استاندارد ویژه آن خودرو تشریح شده است. دقت داشته باشید ویژگی‌های کیفی لاستیکی که انتخاب می‌کنید، از موارد ذکر شده در کاتالوگ نباید پایین‌تر باشد.

قیمت لاستیک خودرو در بازار

به طور کلی لاستیک‌های خودرو موجود در بازار علاوه بر برند، بر حسب کشور سازنده نیز کیفیت و قیمت متفاوتی دارند. به گفته یکی از فعالان بازار لاستیک، در این زمینه معمولاً اروپایی‌ها در صدر قیمت‌ها و کیفیت هستند. بعد از آن‌ها لاستیک‌های ژاپنی، کره ای، چینی و سپس ایرانی قرار دارند. البته برای خودروهای معمولی، لاستیک‌های ایرانی بعضاً کیفیت مطلوب و قابل قبولی دارند.

 در بین برندهای ایرانی می‌توان از بارز و یزدتایر، در بین برندهای چینی می‌توان ازGT، جینیو، سایلون، در بین برندهای ژاپنی می‌توان از برندهای دانلوپ و یوکوهاما و در برندهای اروپایی می‌توان از میشلن نام برد.

تیم تعویض لاستیک سیار در امداد خودرو شهرضا هر نوع لاستیک خودرویی که شما بخواهید برای شما تهیه کرده و عملیات تعویض لاستیک را در محل انجام می‌دهد.

 

تعویض لاستیک سیار شهرضا

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09302011738 - 09162802472 - 09139202427

 

دلایل ترکیدن لاستیک خودرو

1- استفاده از لاستیک های فرسوده

یکی از عواملی که معمولا باعث می‌شود راننده در مواقع بسیار بد، دچار ترکیدگی لاستیک شود عدم توجه به عمر لاستیک هاست. همه لاستیک‌ها عمر مفید دارند و نهایتاً چند ماه پس از عمر اعلام شده می‌توان از آنها بهره برد.

اما بعضی از رانندگان تا زمانی که این لاستیک کار دستشان ندهد، آن را کنار نمی‌گذارند و لاستیک خودرو با نازک شدن و از بین رفتن مواد آن، می‌ترکد و راننده و دیگر سرنشینان را دچار سوانح خطرناکی می‌کند.

در صورت بروز چنین حوادثی با امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید. تیم تعویض لاستیک سیار امداد خودرو شهرضا همواره آماده ارائه خدمات تعویض لاستیک سیار، پنچرگیری سیار و تعمیر لاستیک در محل حادثه می‌باشد.

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09302011738 - 09162802472 - 09139202427

 

2- لاستیک های غیر استاندارد

یکی دیگر از عواملی که باعث می‌شود حتی لاستیک‌های تازه خریداری شده بترکند و راننده را دچار سانحه کنند، استاندارد نبودن لاستیک خودرو است.

به طور مثال راننده‌ای برای اینکه بتواند هزینه کمتری برای لاستیک خودرو بپردازد، لاستیک‌های فله‌ای و یا غیر استاندارد و تایید نشده خریداری می‌کند و انتظار دارد همانند لاستیک‌های استاندارد و تایید شده کاربری داشته باشند که قطعاً امکان‌ پذیر نیست و یا حداقل از ریسک بسیار بالایی برخوردار است.

در صورت استفاده از لاستیک غیر استاندارد و در نتیجه پنچر شدن آن با امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید. تیم تعویض لاستیک سیار در امداد خودرو شهرضا همواره آماده ارائه خدمات تعویض لاستیک سیار، پنچرگیری سیار و تعمیر لاستیک در محل حادثه می‌باشد.

 

پنچرگیری و تعویض لاستیک

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09302011738 - 09162802472 - 09139202427

 

3- عبور از یک جسم تیز و برنده

اگر اهل استفاده بیش از حد از لاستیک خودرو نیستید و نسبت به تعویض در زمان مقرر آن متعهد هستید و یا اینکه از لاستیک‌های غیر استاندارد استفاده نمی‌کنید و با هزینه کمی بیشتر، از برندهای معتبر برای لاستیک خودرویتان بهره می‌برید، خیلی خیالتان راحت نباشد چرا که همیشه مواد تیز و برنده در جاده می‌تواند بلای جانتان باشد.

در بسیاری ازموارد دلیل ترکیدگی لاستیک خودروها بی توجهی رانندگان به محل عبور خودرو و گذشتن از مکان‌هایی است که پر از اجسام تیز و برنده بوده که این امر صدمه زدن به لاستیک‌ها را در پی دارد و سرنوشتی جز ترکیدگی در انتظار آن‌ها نخواهد بود.

اگر به لاستیک خودروتان صدمه وارد شده و با نفوذ اجسام تیز و برنده پنچر شده است با امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید. تیم تعویض لاستیک سیار در امداد خودرو شهرضا همواره آماده ارائه خدمات تعویض لاستیک سیار، پنچرگیری سیار و تعمیر لاستیک در محل حادثه می‌باشد.

4- لاستیک‌های کم باد

حرکت کردن با تایر کم باد یکی از عوامل اصلی ترکیدن لاستیک خودرو است. مطالعات نشان می‌دهند کم باد بودن تایر عامل ۷۵% از ترکیدگی‌ها است. تایرهای کم باد بیش از حد خم می‌شوند و به تدریج دمایشان بالا می‌رود.

قبل از اینکه راهی جاده بشوید، حتماً فشار باد تمامی تایرها (حتی تایر زاپاس) را چک کنید. به یاد داشته باشید همیشه باد تایرها را زمانی چک کنید که تایرها سرد هستند (یعنی بیش از ۵ کیلومتر با آن رانندگی نکرده باشید)

اگر متوجه کم بادی تایرهای خودروتان شدید کافی است با امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید. تیم تعویض لاستیک سیار در امداد خودرو شهرضا فشار باد تایرهای خودروی شما را در محل چک و تنظیم می‌کند.

تعویض لاستیک خودرو

گاهی تعمیر لاستیک و پنچرگیری فایده‌ای برای لاستیک ندارد و باید تعویض لاستیک در محل انجام شود. لاستیک‌های صاف بسیار در معرض پنچر شدن قرار دارند ولی در اکثر مواقع پنچرگیری فایده‌ای ندارد و باید تعویض لاستیک صورت گیرد. در موردی مشابه با موارد زیر بهتر است تعویض لاستیک صورت گیرد تا ایمنی خودرو بالاتر رود:

 خدمات دیگر امدا خودرو شهرضا

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09302011738 - 09162802472 - 09139202427

امداد خودرو شهرضا | یدک کش شهرضا | مکانیک سیار شهرضا

طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ نمووب